iPad vs Папір

Класна реклама, яка показує нам наскільки є важливий папір в нашому житті. Айпад не всюди пригодиться )))

Найкращі 100 голів 2012 року

Класне відео для цінителів футболу. Майстерність гравців тут показана на найвищому рівні. Навіть гравці українських команд попали в топ 100. Розкажіть скільки українських гравців нарахували ви ;) Приємного перегляду  

iPhone 5 - найдовший афйон

Ааааа умора :) Реально це саме смішне відео яке я бачив про iphone 5. Народ постарався і замутили просто офігенну рекламу.  З перших секунд стає зрозуміло що до роботи взялись професіонали і навіть не скажеш що це фейк)) Приємного перегляду ;) 

Ренд Фішкін - Основи просування сайтів (SEO)

Взагалі сео це крута штука. У відео розказується про основи просування. Про те як гугл грабає сайти, як працює пошуковий механізм. Це відео розраховано на початківців але тим людям які давно в сео не завадить передивитись і задуматись чи все ж так :) Тривалість відео 15 хв.  

Яндекс експерементує з сторінкої видачі результатів пошуку

Сторінка результатів пошуку - одна з найпопулярніших сторінок Яндекса. Її завантажують близько 130 мільйонів разів на день. Це при середньому розмірі сторінки в 25кБ дає нам 3ТБ трафіку в день. Дальше відео від представників яндексу.

Київ в мініатюрі HD

Неймовірно класне відео про місто Київ. Рекомендую подивитись усім. Офіційна назва MiniLook Kiev знято за допомогою Canon 550D. Як на мене, це саме те відео, яке необхідно було показати всім, хто не захотів приїхати у Київ на Євро 2012. Добре що літаки літають а поїзди їздять і всі ті хто ще не був в столиці України може її відвідати. Дальше цікаві факти і саме відео. Приємного перегляду.