Ренд Фішкін - Основи просування сайтів (SEO)

Взагалі сео це крута штука. У відео розказується про основи просування. Про те як гугл грабає сайти, як працює пошуковий механізм. Це відео розраховано на початківців але тим людям які давно в сео не завадить передивитись і задуматись чи все ж так :) Тривалість відео 15 хв.  

Аватарка у видачі Google біля вашого сайту

Всім хай. Сьогодні розкажу про кльову і просту фішку. Часто коли ми щось шукаємо у гуглі бачимо аватарки біля сайтів. Це аватарки юзерів які пишуть статті або ж є власниками сайту. В цій статті я розкажу як таку штуку забацати :)

Зберігаємо юзерів на сайті які зайшли з Google-картинок

Однією із проблем відвідуваності сайту є те що користувачі які приходять з google-картинок переглядають картинку і залишають ваш сайт. І ви, дивлячись статистику сайту бачите як юзер зайшов і пішов, зайшов і пішов... Але добре що ви натрапили на цю статтю, більше таких проблем у вас не буде. Я розкажу в цій статті як залишити користувача на сайті трохи довше ніж зазвичай.

Як працювати з ключовими словами

Публікуючи новий пост на сторінці, не забувайте про ключові слова. Не варто перенасичувати текст ключовиками - це буде схоже на спам.

В цій статті я опишу деякі принципи використання ключових слів.

Як я розробляв свій блог

Насправді не все так просто як насправді. Запуск блогу (сайту) на перший погляд здається простим але все ж таки коли запускаєш свій власний сайт хочеться що б все було класно, тут і починаються перепони.