Викачуємо аудіо з контакту

Одного разу я вирішив зробити собі копію аудіо записів які є у мене в контакті. Погуглив і побачив монструозні скрипти і програми. 5 хвилин роботи і кусок коду готовий. Не потрібно нічого ставити просто заходим до себе в контакт а дальше по інструкції 2 кроки.

Чим більше мов ти знаєш - тим більше ти крутий перець

Вирішив написати декілька своїх думок на рахунок мов програмування. Основна мова яка мені приносить дохід це php. Я також знаю і інші але дуже сильно я у них не втягуюсь і я розкажу чому. Також опишу чому варто вивчати і інші мови і як вони мені допомагають.

oneZero - плагін для справжних програмістів. Частина 2

Цей плагін принесе трохи радості у буденне життя веб розробника. І дозволить глянути по іншому на розробку веб сайтів. Раніше я випускав уже такий плагін але він вимагав jquery і взагалі перша версія завжди якось не іде. Зараз добре оформив скрипт, виправив баги і вирішив викласти нову версію.

Зберігаємо юзерів на сайті які зайшли з Google-картинок

Однією із проблем відвідуваності сайту є те що користувачі які приходять з google-картинок переглядають картинку і залишають ваш сайт. І ви, дивлячись статистику сайту бачите як юзер зайшов і пішов, зайшов і пішов... Але добре що ви натрапили на цю статтю, більше таких проблем у вас не буде. Я розкажу в цій статті як залишити користувача на сайті трохи довше ніж зазвичай.