З 15 листопада за домен org.ua доведеться платити

Для всіх вебмастерів є неприємна новина. Домени org.ua з 15 листопада стануть платними. Цю інформацію розміщено на сайті hostmaster.ua та org.ua Взагалі це з одної сторони погана новина дальше я розкажу чому я бачу в цьому і позитив

Хороша новина тому що стане більше якісних доменів. Тобто взяти нареєструвати 200 штук нахаляву автоматом уже не получиться а треба буде за кожен домен давати українську валюту. Тому фактично це розумний крок. Можливо після цього доменна зона org.ua стане трохи популярнішою і більш якісною. 

Поки що хвилює тільки одне: яка ж ціна буде за домен. Можливо в районі 70-80 грн так як по стандартному але можливо і дешевше гривень 25-50. Поживемо побачимо. 

Коментарів: (3)

 1. Анонім
  Анонім 2012-11-13 03:03 Відповісти

  Шановний, а де ви побачили инфомацію, що домени будуть платні? на означених вами сайта такого не описано.
 2. Funivan
  Funivan 2012-11-13 08:08 Відповісти

  "Схема работы по технологии EPP предусматривает участие регистраторов в обслуживании доменных имен" http://hostmaster.ua/news/?pr2...Це означає що реєстратори доменів будуть обслуговувати домени. Тобто зареєстурвати домен org.ua можна буде тілкьи через реєстратора. Звідси все і витікає. Який реєстратор захоче реєструвати пачками домени нахаляву??? Вірно =) Ніякий. Отже не на халявуІ ще одне. Прийшов лист на якому у мене є декілька сайтів. У листі вказано що ціна на домени org.ua зросте. Так що краще їх зараз реєструвати. Зросте у реєстраторів домену так як ви могли побачити уже давно реєстратори беруть бабло за реєстрацію безплатних доменів. Поживемо побачимо але думаю я правильно зрозумів послання хостмастера =)
 3. Guest
  Guest 2012-12-05 12:12 Відповісти

  Вам же обіцяли що життя "покращується")))https://www.imena.ua/site/doma...45.00 грн.