Робот Baxter - коротки огляд

Досить цікаве відео попало сьогодні в мій кругозір. Роботи стають все круче і круче :) Одні вміють їсти варити інші ловити шарики, але цей робот як на мене може перевершити багато з своїх побратимів. Дальше ви зможете прочитати в чому нові фішки цього робота і переглянути відео.

Головною фішкою робота є його налаштування. Девелопери робота розказують що його можна налагодити за годину часу. Як на мене це досить круто. Він не запрограмований на виконання конкретних задач. 

Звісно він може виконувати тільки певні механічні операції. Але все ж таки навіть простий робот який піднімає одні деталі і переставляє їх має досить складну програму. Треба вирахувати кути, довжини і тд, вкласти це все в код, закинути на робота, перевірити, відлагодити протестити. А як щось піде не так???

З роботом Baxter все простіше. Привезли, розпакували робота, встановили на позицію, покерували ним фізично, і нажали кнопку старт. Фіча в тому що робот запамятовує рухи які він виконює. Не треба великих мастаків що б програмувати дану машину. 

Ціна даного робота становить 22000$ наче і дорого а наче і ні. Враховуючи що його можуть налаштувати прості робочі. 

Це такий собі робот який вміє швидко навчатись.

Одним словом у відео все описано.

Робот Baxter