GoPro - камера для екстремальних зйомок

Є одна комашка яка випускає камери, якими можна знімати в екстремальних умовах. Компанія називається GoPro. Зацікавила вона мене своїми фотіками/камерами, якщо там можна сказати. Фоткає - чудово, знімає відео - чудово. У воді не тоне і у вогні не горить, про вогонь пожартував а от про воду правда. Дальше відео і ще пару фоток.

Перш за все увагу привертає реклама камери. До речі камера коштує близько 449 Євро на офіційному сайті. Це якщо заказувати у них + доставка, але все ж таки ціна досить хороша враховуючи можливості фото-відео даного апарату. Отже реклама камери:

Дальше цікавіше, ось огляд камери, характеристики і всякі цікаві деталі.

А ось фотки які робить камери. Те що зняті вони насправді я не сумніваюсь а от чи їх не фотошопили це уже під питанням, але все ж таки досить кльово

HERO3

HERO3 Black Edition

HERO3: Black Edition - Справжня назва камери, вона рахується сама сама в своєму класі. На сайті представлені і інші камери в ціновому діапазоні 250 і більше) Але ця найкраща. Ось їхній сайт gopro.com

І ще одна річ яка мене вразила це можливості в плані додаткових аксесураів. Хочеш доставив ще одну батерею, хочеш кріплення спеціальне, хочеш тачскрін, хочеш ві-фі і керуй через свій iphone. Тобто можливості вражають.