Sony продає плеєри занурені у бутилку з водою

Walkman NWZ-W270 плеєр за 100 баксів який можна спокійно використовувати у воді. Сама вражаюча штука для мене, це маркетинг даної новинки. Для того що б продавати ці плеєри і доказати що вони водонепроникні, Sony продає їх у пляшках з водою. Максимальна глубина занурення, як заявляє виробник - 2 метри. Як на мене непогана штука. Дальше відео реклама.

Найкращі 100 голів 2012 року

Класне відео для цінителів футболу. Майстерність гравців тут показана на найвищому рівні. Навіть гравці українських команд попали в топ 100. Розкажіть скільки українських гравців нарахували ви ;) Приємного перегляду  

GoPro - камера для екстремальних зйомок

Є одна комашка яка випускає камери, якими можна знімати в екстремальних умовах. Компанія називається GoPro. Зацікавила вона мене своїми фотіками/камерами, якщо там можна сказати. Фоткає - чудово, знімає відео - чудово. У воді не тоне і у вогні не горить, про вогонь пожартував а от про воду правда. Дальше відео і ще пару фоток.

Любіть Україні у - 9 листопада день української мови

Всіх вітаю зі святом. 9 листопада - день української мови. Українська мова найкраща у світі так як вона моя, рідна. Що може бути краще за українські пісні, українські вірші, український говір? Фотограф Олександр Гонтар створив неймовірне відео до дня української мови. Якщо у двох словах: захоплює дух. 

Робот Baxter - коротки огляд

Досить цікаве відео попало сьогодні в мій кругозір. Роботи стають все круче і круче :) Одні вміють їсти варити інші ловити шарики, але цей робот як на мене може перевершити багато з своїх побратимів. Дальше ви зможете прочитати в чому нові фішки цього робота і переглянути відео.

Google glass - стрибок в майбутнє

Футуристичний короткометражний фільм, створений Еран Май-Разом і Даніелем Лазо. Випускна робота, Академія мистецтв "Bezalel Academy of Art and Design". Неймовірно в що може перетворитись майбутнє =) Дальше відео

Київ в мініатюрі HD

Неймовірно класне відео про місто Київ. Рекомендую подивитись усім. Офіційна назва MiniLook Kiev знято за допомогою Canon 550D. Як на мене, це саме те відео, яке необхідно було показати всім, хто не захотів приїхати у Київ на Євро 2012. Добре що літаки літають а поїзди їздять і всі ті хто ще не був в столиці України може її відвідати. Дальше цікаві факти і саме відео. Приємного перегляду.

Ви щасливі?

У кожного щастя своє. Хтось може радіти маленькою цяцькою а хтось не може радіти великим здобуткам. Простий і водночас філософський тест на те чи ви щасливі. Ось декілька цитат відомих людей про щастя та демотиватор.

Justin - неймовірний робот

Роботи завжди були чимось надзвичайним, навіть тепер коли здається вони можуть все, все рівно вони нас дивують. 

Роботи які бігають стрибають грають в теніс мене завжди дивують, так як повторити рухи людей не дуже і просто, але їм це вдається. Робот Justin - неймовірно кльовий робот який удосконалюється і тепер може ловити мячі. Дальше відео і пару картинок ;) 

QR Код

QR-код аж ніяк не нова фіча. Ця штука була розроблена ще в далекому 1994 році компанією Denso-Wave в Японії. 

Власне, в Японії коди отримали таке поширення, що їх стали друкувати навіть на величезних бігбордах. Мало хто також знає, що самі коди були розроблені для полегшення відстеження деталей велосипедів при складанні на заводах.

Дальше відео і картинки про qr код :)