Кумедний відгук про готель

Ми відпочивали в цьому готелі вже в 23 раз і знову розчарування. Відразу скажу готель так собі. Сміливо замість 5 зірочок можна ставити мінус 12. Територія величезна, за день не обійдеш. Втомилися. Номер дали невеликий, всього 68 метрів на трьох людей.

У номері метрова плазма, джакузі, тераса, але не було павичів і гепардів, а я дуже люблю павичів і гепардів. До того ж після удару ногою мого п'яного чоловіка у кран, він почав текти, а дверцята у тумбочці відвалилася, коли ми на неї вирішили поставити ліжко. А після того як ми в кондиціонер кинули стілець, він став шуміти. Попросили переселити. Дали номер ближче до моря - холодно. Знову попросили про зміну номера, поселили поруч з басейном - жарко. Кожен день ми міняли номери, втомилися, це дуже вимотує. Варто відзначити, що меблі в номерах не антикварні, а вода з унітазі несмачна. Море мутнувате, особливо біля берега, особливо коли заходиш у воду і ворушиш ногою по дну. Мінуси - можна наступити на камінчики і пісок. Вода не дуже прозора, особливо коли в неї ... жовта якась. І взагалі море далеченько було, попросили підсунути море трохи ближче до нашого номеру, реакції нуль.

Їжа на морі

Годували, скажемо так, без шику. Було 15 видів м'яса, 20 видів риби, тістечка, працювали ресторани, але не було чогось такого. Я навіть не знаю чого конкретно. У мексиканському ресторані їжа гостра. І представлені не всі фрукти світу. І персонал не витирав мені рот хустинкою. Це мінус.

Номер прибирали погано. Тільки один раз в день. І з рушників робили лебедів з квіточками, а я хотіла палац Шахерезади. Ми спеціально сховали монетку під шафу, так уявляєте, прибиральник її так і не знайшов. Нашому обуренню не було межі.

У коридорах погана акустика і немає оригінальних картин Шишкіна.

З персоналу не всі випромінюють позитив. На наші матюки зауваження, бармен відповідав, не усміхаючись. У барі всього 50 видів спиртного, і чоловік ходив засмучений, він то хотів самогону як робить його друг Семенич. І не було пельменів, як робить моя мама.

Бармен на морі

Анімація в готелі слабка, нас не зачепило. Тоді коли я хотіла плакати, на сцені виступав клоун, коли хотіла сміятися, хтось на сцені співав. І не було феєрверку як на відкриття олімпіади. Це мінус. Розваг нуль, ліхтарів не побити, від ментів не по тікати, навіть елементарного концерту Стінга не було.

На моє прохання розширити басейн хоча б на 30 метрів, а гірку підняти градусів на 40, адміністрація готелю не відреагувала ніяк. Взагалі вода в басейні мокра, пластмасові лежаки занадто вже пластмасові, а дерев'яні нам не сподобались, якась у них не така порода дерева.

На пляжі брудно, за мною не встигали підбирати недопалки, насіння, папірці, тому брудно. І ще один мінус - тіснота. Я прям, бачила в бінокль, як чоловік одягає окуляри, а це зменшує мій особистий простір.

Ми взяли з собою фотоапарат, але що сфотографувати ми так і не знайшли.

І сонце заходило то занадто повільно, то вже дуже швидко, і сама країна якось дуже вже далеченько розташована від нашої. Ці наші натяки на рецепції не викликали ніяких дій.

Ми взагалі не вибагливі, але мені здається все вищеперелічене, елементарні речі.

І наостанок, в літаку було занадто високо.

З повагою, мешканка радгоспу Запудріщенск, Клава Бутилкіна