akhuel@pb.com - не самий суворий адрес

Кумедна історія відбулась в одній з ІТ компаній. Як і всі нові працівники ніхто не шарить що куда і їх весь час підмахують. Ось і в цій компанії вирішили підмахати нову людину :) Що з цього сталось дивимось на скріншоті ;)

Шановний IT відділ,
Вчора ви мені, як новому співробітнику компанії BP, виділили імейл такого змісту: akhuel@bp.com Це якийсь жарт? Якщо так, то мені не смішно. Ви уявляєте собі, як представники преси, або державні органи отримують лист від провідного спеціаліста по зв'язках з громадськістю, де чорним по білому написано що його відправник akhuel.
Поставте себе на місце одержувача. Я б на його місці akhuel сам. Яке буде ставлення до нашої компанії? Наскільки вірогідним буде рішення державних органів на нашу користь?
Будь ласка, розберіться в чому справа і прийміть заходи негайно. Я сподіваюся, що це помилка якогось молодшого спеціаліста. Мені зовсім не хочеться вірити, що весь IT відділ компанії akhuel, як мене намагаються запевнити деякі мої колеги.
Best Regards,
Akhunov Eldar

А ось і відповідь !!!!!!!!!!!

Шановний Eldar!
Спасибі Вам за Ваш лист.
На жаль, IT-відділ не може допомогти у Вашому складному питанні, так як правила іменування поштових скриньок співробітників нашої компанії визначені представниками головного офісу компанії у Венесуелі. Зверніться до співробітників відділу підтримки корпоративної системи обліку користувача Emuvsegiantri Pohort (emuvsepoh@bp.com) або до керівника цього відділу Idinalpusk Huan (idinahu@bp.com).
З щирим співчуттям,
Peskynova Dasha  (pesda@bp.com

Повний фейл =)

Коментарів: (1)

  1. Влад Даркель
    Влад Даркель 2014-06-02 18:06 Відповісти
    Ну б** буває :)