Як працювати з ключовими словами

Публікуючи новий пост на сторінці, не забувайте про ключові слова. Не варто перенасичувати текст ключовиками - це буде схоже на спам.

В цій статті я опишу деякі принципи використання ключових слів.

Використавши ключове слово в заголовку, суворо дотримуйтесь теми повністю у всій статті. Не потрібно перестрибувати від одної теми до іншої.

Одне ключове слово - одна сторінка, це буде ідеальний варіант. Краще коли сторінка заточена під одне ключове слово, так як на неї прийдуть люди які дійсно шукають те що є на цій сторінці, і тільки те. Недоліком багатьох ключових слів на одній сторінці є те що у вас буде змішаний контент і користувачі будуть плутатись, де є те що їм треба а де те що не треба.

Використовуйте також ключові слова та синоніми ключових слів. Пошукові системи сприймають оптимально ключові слова, які зустрічаються у перших 50-10 словах тексту. 

В кінці кожної сторінки вашого сайту зробіть посилання на інші ключові слова з інших статтей. Тобто якщо людина читає про вантажівку і в тексі також зустрічається слово "шасі" буде корисно поставити посилання на колесо і користувач зможе додатково прочитати інформацію про шасі. Таким чином ви зробите перехресні посилання які допоможуть користувачам сайту швидше орієнтуватись. Такий підхід корисний для вас і для користувачів.