Швидко розшарюємо доступ до файлів

Недавно стикнувся з ситуацією коли треба швидко дати доступ до папки всім комп'ютером у локальній мережі. Знаючи що фтп треба налагоджувати вирішив піти другим шляхом.
Мене прикалують програми які ставиш 1ю командою і запускаєш одною командою, а дальше вони працюють. Непотрібно писати конфіги, ще якісь сервіси запускати, все просто працює.

У nodejs є кльова ліба http-server. Вона робить як раз те що треба: розшарює папку по http протоколу.
Поставити лібу можна так

sudo npm install -g http-server

А запустити ось так

http-server

Так як у мене на компі є нода то весь час налаштування зайняв 1хвилину. Можна додатково вказати порт, якщо треба. Дефолтний 8080 або 8081 якщо попередній зайнятий.

Я якось піднімав вбудований серверу рнр за допомогою команди php -S але він не коректно віддавав великі файли, я і залишив його у спокої.

Так що ось така кльова штука nodejs

Кльово по фтп надавати доступ, але є один великий недолік це клієнт. Якщо по http я можу з будь якого бравзер (або навіть через wget/curl) викачати те що треба, то для фтп треба уже ставити клієнти і читати мануали (я з ним рідко працюю)

Коментарів: (2)

  1. Міша
    Міша 2015-04-27 16:04 Відповісти
    питання зовсім по іншій темі,чи можна видаляти з компютера папку Windows.old.000,і чи можна це зробити не використовуючи дефрагминтацию диска
  2. funivan
    funivan 2015-04-29 17:05 Відповісти
    @Міша я не знаю чи можна чи ні) Спробуйте запитати на українському форумі програмістів =)