Plantronics c620 в Ubuntu - як виправити баг при зміні звуку

Я чесно кажучи часто офігіваю з виробників заліза але так само прозріваю і з програмістів які пишуть софт.
Стаття буде про дивний баг в лінуксі зв'язаний з кльовою гарнітурою plantronics c620. Але що саме цікаве, я знайшов як цей баг виправити.

Суть глюку полягає у тому......ех, важко написати, краще наведу ситуацію.

Ти сидиш за комп'ютером і у тебе на голові гарнітура, ти вирішуєш підкрутити звук, або скрутити. Жмеш клавішу на гарнітурі і херак, комп висить.
Але висить цікаво. Проги пашуть, звук паше, а от миша реально глючить. Через якийсь час і проги глючать. Допомагає тільки відключення гарнітури.

Я вирішив зробити як всі гуру-гіки - погуглити. І шо ви думаєте, таки так, є така бага. При чому на версії 12.04 так і на 14.04 (на інших не тестив, але думаю там ті самі приколи)

Народ вирішення проблем знайшов, але мені воно не підійшло, якесь дуже замудрене з дровами і тд + потрібно відключити зовсім ці злі кнопки на гарнітурі. Особисто я написав скріпт і поставив його в автозагрузку. Скрипт дуже простий і як часто буває, я не знаю чому це рішення допомогло, але воно допомогло.

xinput set-prop $(xinput  | grep Plantr | grep -oE id=[0-9]+ | awk -F= '{print $2}') "Device Enabled" 0

Ми тупо відрубуємо віртуальну клавіатуру плантронікса через xinput. Але цікаво те, що вона нормально функціонує: звук можна підкрутити, скрутити, виключити мікрофон.

Так що гарнітура за грн станом на 2015 рік не буде працювати з коробки у таких ос як убунту 12 і 14. Треба буде ще пиляти скріптос. Так що майте це на увазі.

Ось таку команду можна додати в крон

@reboot export DISPLAY=:0.0 && sleep 10 && xinput set-prop $(xinput  | grep Plantr | grep -oE id=[0-9]+ | awk -F= '{print $2}') "Device Enabled" 0