Аватарка у видачі Google біля вашого сайту

Всім хай. Сьогодні розкажу про кльову і просту фішку. Часто коли ми щось шукаємо у гуглі бачимо аватарки біля сайтів. Це аватарки юзерів які пишуть статті або ж є власниками сайту. В цій статті я розкажу як таку штуку забацати :)

Насправді все дуже просто. Один мінус цієї задачі результат ви не побачити за 2 хв. Треба буде почекати що б гугл прошарив дані і приблизно через 10 днів ви побачите свою аватарку у видачі. Але переваги мабуть важливіші ніж мінуси. Коли люди бачать аватарку у видачі вони більше довіряють цій статті. Так як думають що іменно ви її написали. При бажанні можуть перейти на ваш профіль у gogle+ і задати вам запитання.

Отже як це зробити. Перш за все вам потрібно мати акаунт у Google+. Реєстурємось якщо ви ще цього не зробили. 

1. Вставте посилання на сторінці блогу яке вказує на ваш профіль у Google+.
У мене посиланян наступного виду:

2. У Google+ привязуємо свій сайт: заходимо у свій профіль, жмакаєм "редагувати" і крутимо в самий низ. Бачимо рядок "Звязані сайти" щось типу цього. І вказуємо адрес блогу.

3. Як перевірити цю фішку. Є така штука як в Гуглі як перевірка сніпнетів. http://www.google.com/webmasters/tools/richsnippets ось ссилка. Просто вказуєм урл свого блогу і жмакаєм "Переглянути" ;

4. Якщо бачите свою аватарку значить все вірно) 

Аватарка в гуглі

p.s. Аплодисментів не треба, краще коменти ;)

Коментарів: (1)

  1. Andrey
    Andrey 2015-06-21 20:08 Відповісти
    Хороша була штука, жаль гугл давненько її прибрав :(