Підрахунок кількості рядків у Sublime Text (Плагін)

Маніпуляція з текстом/кодом дуже часта штука. Для ефективної роботи потрібно мати хороший набір інструментів. У моєму toolboxі є один кльовий редактор: Sublime. Він використовується суто для маніпуляцій з текстом. Зміна великих кусків, заміна по регулярним виразам, сортування рядків і інше. Останнім часом мені потрібен був ось який функціонал: порахувати кількість рядків. Якщо ви знаєте php функці array_count_values - ви мене зрозумієте. Для цих задач я вирішив написати плагін. Як його встановити та як використовувати - читайте дальше.

Видаляємо старий код автоматом

Недавно проводив чистку проекту і вирішив повидаляти частини коду які не будуть виконуватись. Так як я програміст я не збирався робити це все діло в ручну. В даній статті я покажу за допомогою яких інструментів я це все робив і як.

Викачуємо аудіо з контакту

Одного разу я вирішив зробити собі копію аудіо записів які є у мене в контакті. Погуглив і побачив монструозні скрипти і програми. 5 хвилин роботи і кусок коду готовий. Не потрібно нічого ставити просто заходим до себе в контакт а дальше по інструкції 2 кроки.

Чим більше мов ти знаєш - тим більше ти крутий перець

Вирішив написати декілька своїх думок на рахунок мов програмування. Основна мова яка мені приносить дохід це php. Я також знаю і інші але дуже сильно я у них не втягуюсь і я розкажу чому. Також опишу чому варто вивчати і інші мови і як вони мені допомагають.

Маніпулюємо фотографіями з консолі або швидкий ресайз картинок

Бути програмістом кльово. Ось реальний приклад: розміщую товар на дошці оголошень, зробив фотки, вирівняв яскравість, контраст, завантажую 8 фоток і тут тидиш: максимальний обєм файлу 5мб. "Ололо" - подумав я і відкрив термінал.

Швидко розшарюємо доступ до файлів

Недавно стикнувся з ситуацією коли треба швидко дати доступ до папки всім комп'ютером у локальній мережі. Знаючи що фтп треба налагоджувати вирішив піти другим шляхом.
Мене прикалують програми які ставиш 1ю командою і запускаєш одною командою, а дальше вони працюють. Непотрібно писати конфіги, ще якісь сервіси запускати, все просто працює.

Plantronics c620 в Ubuntu - як виправити баг при зміні звуку

Я чесно кажучи часто офігіваю з виробників заліза але так само прозріваю і з програмістів які пишуть софт.
Стаття буде про дивний баг в лінуксі зв'язаний з кльовою гарнітурою plantronics c620. Але що саме цікаве, я знайшов як цей баг виправити.

Дізнаємось усю можливу інфомрація про файл/папку

Shell класний тим, що можна дуже просто виконати команду в один рядок і вона зробить все що треба. Єдиний недолік це кількість знань яку необхідно мати для всіх маніпуляцій. Я часто пишу конфігураційні файли в системі puppet і там є класна опція onlyif тобто виконуємо деяку команду тільки при певних умовах. Отже Як на bash дізнатись хто є власником папки?

Автоматизація налаштування поштової програми thunderbird

Досить давно планував написати статтю про автоматизацію налаштувань програм, але все ніяк. Можливо ця стаття стане стартом для подальшого розвитку.

У даній статті ви зрозумієте як по швидше налаштувати вашу офісну пошту у програму thunderbird, можливо даний підхід буде корисний і для інших поштових програм.